Prince of Persia Classic

Prince of Persia Classic 1.0

Uratuj księżniczkę i zostań Księciem Persji w grze Java

Prince of Persia Classic to zręcznościowa gra akcji na telefony Java. Gry z serii Prince of Persia są już klasyką. Teraz możemy przeżyć przygody w magicznej Persji także na telefonie Java. Zobacz pełny opis

Zalety

  • 4 tryby gry
  • Dobra, klasyczna rozgrywka
  • Dobra konwersja na telefony Java

Wady

  • Nic nowego

Dobry
7

Prince of Persia Classic to zręcznościowa gra akcji na telefony Java. Gry z serii Prince of Persia są już klasyką. Teraz możemy przeżyć przygody w magicznej Persji także na telefonie Java.

W Prince of Persia Classic stajemy przez zadaniem uratowania życia pięknej księżniczki. Porwał ją złowrogi Jassir, który zdolny jest do wszystkiego. Aby wypełnić zadanie będziemy musieli pokonać tabuny wrogów. W tym celu wykorzystamy nasze akrobatyczne zdolności.

Prince of Persia Classic na Java prezentuje klasyczną rozgrywkę z gatunku platformowych gier akcji. Poruszamy się w prawo lub lewo, czasami skaczemy i unikamy pojawiających się pułapek. Nic nowego jeśli chodzi o tego typu gry, ale klimat Prince of Persia rekompensuje wszystko.

Jeśli lubisz serię Prince of Persia, to na Prince of Persia Classic na Java się nie zawiedziesz. To ciekawa gra na kilka chwil nudy.

Najczęściej pobierane Akcji na Java

Więcej
Prince of Persia Classic

Download

Prince of Persia Classic 1.0

Opinie użytkowników o Prince of Persia Classic